Sobota 29. března se stala svátkem všech milovníků krásy. Právě v tento den se totiž konal jubilejní desátý ročník jediné národní soutěže krásy Česká Miss. Jeviště Hudebního divadla Karlín přivítalo deset krásek ze všech koutů České republiky. Co na novou královnu krásy říkáte?

Ve znamení celebrit

Soutěž Česká Miss byla opět ostře sledovanou mediální akcí. Zúčastnila se jí celá řada českých ale i světových celebrit. V roli čestné předsedkyně odborné poroty se dokonce představila legendární filmová hvězda Sophia Loren! Na jevišti se představil např. Karel Gott, Lucie Bílá, Celeste Buckingham a další hvězdy českého showbyznysu.

Diváci rozhodli - nejkrásnější je Gabriela Franková

O tom, kdo letos dostane titul Česká Miss, rozhodovali diváci, kteří rozhodli, že se titulem pochlubí devatenáctiletá kráska Gabriela Franková z Brna. Během večera se soutěžilo ještě o další prestižní tituly. Titul Česká Miss World 2014, který udělovala odborná porota,  získala Tereza Skoumalová z Ostravy. Dívky se také utkaly o titul Blesk Česká Miss Earth 2014. V tomto souboji vyhrála Nikola Buranská (21 let) z Přerova - studentka Metropolitní univerzity Praha. Titul Česká Miss posluchačů Frekvence 1 2014 získala Gabriela Franková a Českou Miss sympatie Prima se stala Gabriela Kratochvílová.

Jak se vám nové královny krásy líbí ? Volili byste stejně?

Autor: Magda

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit